• 20724 razem:
dsc04664

Miłośnicy gór 20 czerwca uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego. Uczniowie wspólnie z opiekunami i przewodnikiem podziwiali krajobraz Doliny Kościeliskiej. Zwiedzili Jaskinię Mroźną – najpiękniejszą jaskinię Tatrzańskiego Parku Narodowego.

dsc04672 dsc04675 dsc04688 p1020024

Ze szczytu Gubałówki podziwialiśmy panoramę Tatr i rozpoznawaliśmy nazwy górskich szczytów. Wielką atrakcją dla dzieci był zjazd wyciągiem krzesełkowym z Polany Szymoszkowej. Ciekawym przeżyciem było zwiedzanie skoczni narciarskich, na których ćwiczył i skakał Adam Małysz. Trochę już zmęczeni zjedliśmy w karczmie góralskiej pyszny obiad. Końcowym etapem wycieczki był spacer po Krupówkach, gdzie kupiliśmy sobie atrakcyjne pamiątki.