• 20535 razem:
p1120687 p1120697

W radosnej i miłej atmosferze uczniowie klasy VI – jak co roku – pożegnali się ze szkołą śpiewająco i z humorem. Podziękowali wszystkim nauczycielom za edukację i wychowanie oraz pracownikom obsługi za ciężką pracę.

p1120707 p1120713

p1120722 p1120724 SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Jak co roku uczniowie kl. IV i V pożegnali szóstoklasistów upominkami.

Po części artystycznej Wychowawczyni poprosiła wyróżniających się uczniów klasy VI o wpis do złotej księgi absolwentów czyli Magdalenę Bosak ze średnią 5,5, Gabrysię Ocieczek  ze średnią 5,45 oraz Kamila Filipowskiego ze średnią 5,09.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Następnie Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne oraz podziękowania rodzicom w/w dzieci życząc dalszych sukcesów i wychowankom i rodzicom.

Potem wręczyła uczniom z całej szkoły nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Były kwiaty, łzy wzruszenia, życzenia wspaniałych, udanych wakacji .

<SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

A na koniec odśpiewaliśmy hymn szkolny.

Nareszcie Wakacje!