• 20724 razem:

<SAMSUNG DIGITAL CAMERA> Mikołajki klasy najmłodsze postanowiły spędzić na wycieczce. Wychowawczynie zaplanowały uczniom na ten dzień super niespodzianki. Najpierw było kino i film „I ty możesz zostać bohaterem”.

Po seansie dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych ze znanymi aktorami na temat filmowego dubbingu.
Potem maluchy zwiedziły interaktywne muzeum ,,Podziemia Rynku Krakowskiego”, gdzie zapoznały się z  życiem i zwyczajami  mieszkańców dawnego Krakowa. W baśniowy świat wprowadził dzieci teatrzyk , obejrzana legenda „O królu Kraku” bardzo wszystkim się podobała. Końcowym etapem mikołajkowego wyjazdu był spacer po Rynku Krakowa, kupno pamiątek i wizyta w Mc` Donaldzie.
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA>