• 20724 razem:

dsc06422 Znamy różne formy spędzania wolnego czasu, od bardzo aktywnych do wręcz biernych.  Uczniowie klasy II i III promując aktywny intelektualnie sposób spędzania wolnego czasu zorganizowali rozgrywki warcabowe.
W tej popularnej grze trzeba było wykazać się inteligencją, sprytem, umiejętnością przewidywania oraz wytrwałością.
Najpierw odbyły się mecze w wylosowanych parach, które rozegrały wstępne partie , a zwycięzcy zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu. Następnie gracze grali w swojej grupie „każdy z każdym”. Po wielu rozegranych partiach niepokonanym graczem okazał się Maciek Mendrygał z klasy III, który zdobył I miejsce. II miejsce zajęła Julia Katarzyńska z klasy III, a trzecie przypadło Oliwii Górce z klasy III i Mateuszowi Wawro z klasy II. Wszystkim graczom, nie tylko zwycięzcom turnieju, należą się słowa uznania za sportową postawę oraz zaangażowanie podczas rywalizacji. Ze względu na duże zainteresowanie tą formą spędzania wolnego czasu planowane są kolejne rozgrywki warcabowe, które rozszerzone zostaną na całą szkołę.

dsc06432 dsc06439 dsc06441 dsc06443