• 20724 razem:

p1130756 W kalendarzu naszych imprez szkolnych na stałe wpisano Święto Rodziców organizowane corocznie przez uczniów i wychowawczynie klas 0-III.
Spotkanie takie, to okazja nie tylko dobrej zabawy, ale przede wszystkim wzmocnienia więzi rodzinnych oraz integracja lokalnego środowiska.
Tegoroczne uroczystości , które odbyły się 5 czerwca rozpoczęły przedszkolaki tańcem krakowiakiem. Następnie klasa III zaprezentowała swoje umiejętności aktorskie w przygotowanym przez nich przedstawieniu pt. „Jaś i Małgosia”. Mali aktorzy wzbudzili zachwyt nie tylko wspaniałą grą sceniczną ale i ciekawymi strojami.

p1130760 p1130723 <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Klasy 0-II przedstawiły natomiast program słowno-muzyczny poświęcony kochanym mamom i tatusiom. Dzieci zawarły w wierszach i piosenkach całą swoja miłość i wdzięczność do swoich kochanych Rodziców. Rodzice z dumą i radością oglądali przygotowane dla nich niezwykłe i pełne wrażeń kolejne występy swoich pociech. Potem dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich Rodziców laurkami i własnoręcznie wykonanymi upominkami  dodając do tego gorące buziaki i uściski.

<SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Okolicznościowe życzenia złożyła również drogim Gościom –  pani dyrektor Zofia Gałka.
W wesołe kowbojskie klimaty wprowadził potem wszystkich taniec country wykonany przez dzieci z koła teatralnego. W dalszej części spotkania odbyły się wspólne zabawy i konkursy. W konkurencjach „na wesoło” uczestniczyły zarówno dzieci,  jak i rodzice. Były więc popisy taneczne, rozpoznawanie swoich portretów, zabawy przy muzyce i wspólne rywalizacje, które dostarczyły wszystkim wiele radości i śmiechu.
To świąteczne spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku okazało się dla dzieci i ich rodziców a także nauczycieli wspaniałą integracyjną zabawą.

Więcej zdjęć w galerii