dsc07292 Dzisiaj tj. 2 września 2013 r. rozpoczęliśmy rok szkolny Mszą świętą, którą odprawił w naszej kaplicy, ksiądz proboszcz. Podczas mszy uczennica kl. VI Ola Wójcik wręczyła księdzu kwiaty z okazji 25-lecia posługi kapłańskiej, życząc mu w imieniu społeczności szkolnej wszelkich łask i
błogosławieństwa bożego.

Po zakończeniu mszy wszyscy wspólnie z nauczycielami i rodzicami udaliśmy się do szkoły. Tam przywitała nas gorąco Pani Dyrektor.

dsc07311 dsc07307 Zgodnie z tradycją koło teatralne przygotowało scenkę „O jesieni i zmowie leni”, która w sposób niezwykle zabawny pokazała jak ważna jest edukacja szkolna w życiu każdego człowieka. Następnie Natalia Gamrat przeczytała krótki referat poświęcony 74 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Potem Pani Dyrektor poinformowała nas kto będzie naszym wychowawcą, odśpiewaliśmy hymn szkolny i udaliśmy się do klas na spotkanie z wychowawcami.