dsc07394 20 września 2013 r. nasza szkoła brała udział w sprzątaniu świata. Klasy IV i V poszły sprzątać ul. Jurajską . Ich opiekunami były Pani Koc i Pani Ocieczek. Klasa VI „zamiatała „ nasz świat z młodszymi kolegami  – trzecio i drugoklasistami. Ich zadaniem było wysprzątanie ul. Ojcowskiej od przystanku autobusowego do granic Woli Kalinowskiej z Ojcowem. Pomagała im Pani Łakomy i Pani Świda.
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły usuwali śmieci  z Panią Dratwą i Panem Bilanem. Starannie sprzątali teren wokół szkoły . Dzielnie wspierali nas również pensjonariusze Środowiskowego Domu Samopomocy. Wszyscy dobrze się przy tym bawili. Myślę, że każdy uczeń naszej szkoły jest dumny z udzielonej pomocy „Matce Naturze”.  Musimy pamiętać, że niszcząc Nasz Świat niszczymy także nasze życie.  Nikt chyba nie chce żyć w stertach śmieci. Cała nasza społeczność szkolna zachęca do dbania o Ziemię!

Natalia –uczennica klasy VI

dsc07378 dsc07360 dsc07365 dsc07369 dsc07377