img_0228

29 października uczniowie klas młodszych wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Najpierw uczestniczyli w multimedialnej lekcji filmowej „Pan Dźwięk i Pani Muzyka’’ na temat historii dźwięku i muzyki w kinie. Potem z zainteresowaniem obejrzeli film animowany pt. „Przygoda w Paryżu”. Po seansie uczniowie spacerkiem bulwarami wiślanymi udali się na Wawel. Tam zwiedzili wnętrza królewskiego zamku oraz uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych „Krakowskie legendy” . Niesamowitym przeżyciem dla dzieci było zwiedzanie Smoczej Jamy. Pamiątkowym zdjęciem przy legendarnym smoku uczniowie zakończyli tę ciekawą i atrakcyjną wycieczkę do krakowskiego grodu.

img_0221 img_0234 img_0241 img_0249 img_0252 img_0270