header01
header02
header03
Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
tablica
Licznik
  • 0 online:
  • 1 dzisiaj:
  • 29293 razem:
img_0354

W naszej szkole w dniach od 11 do 17 listopada zorganizowaliśmy wraz z nauczycielami „Tydzień grzeczności”. Inauguracja „Tygodnia grzeczności” odbyła się w piątek tj. 8 listopada na szkolnym apelu. Pani Dyrektor poprosiła wszystkie dzieci, aby w nadchodzącym tygodniu były dla siebie szczególnie miłe i uprzejme, a także by pamiętały o tym, że grzecznym należy być zawsze i wszędzie. Koło teatralne przygotowało fantastyczną scenkę pt. „Ballada o uprzejmym rycerzu”. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Uczniowie byli dla siebie mili i grzeczni. Posługiwali się „czarodziejskimi” słowami:  proszę, przepraszam, dziękuję. W każdej klasie i na korytarzu zawisły plakaty o grzeczności.
To był naprawdę miły tydzień, nie tylko dla uczniów, ale i dla nauczycieli. Przez cały czas staraliśmy się zachowywać grzecznie i uprzejmie wobec siebie, nauczycieli i pracowników szkoły.
Każda lekcja sprawiała nam radość. Było naprawdę miło,  ale pamiętajmy, że zawsze powinniśmy być grzeczni, nie tylko w tygodniu grzeczności.  Świat wydaje się wtedy dużo lepszy.

Julia i Ola  z klasy IV