Wosk się topi, wosk się leje,
dzięki wróżbie masz nadzieję.
To tradycja, wieczór stary
hokus – pokus, czary – mary.

img_0390

29 listopada 2013r. tradycyjnie, uczniowie klas 0-III wraz z wychowawcami zorganizowali zabawę andrzejkową. Wspólnie zadbali o ciekawy, bajkowy wystrój sali  oraz  miłą atmosferę podczas zabawnych wróżb.

Najpierw było  lanie wosku przez czarodziejski klucz i odczytywanie , tego co nas czeka w przyszłości.  Potem przyszła kolej na inne zabawy, podczas których można było poznać np. imię wielbiciela, swoją szczęśliwą liczbę, przyszły zawód oraz wiele innych. Było przy tym wiele śmiechu i radości,  ponieważ nikt nie traktował tych wróżb zbyt poważnie. Potem były tańce przy muzyce, konkursy i niespodzianki. Rodzice zadbali też o pyszny poczęstunek. Zabawa andrzejkowa była bardzo udana i dostarczyła dzieciom wielu emocji i miłych przeżyć.

img_0396 img_0392 img_0408 img_0414 img_0420