img_0730 img_0697 Jak każe tradycja w karnawale tańczą wszyscy: dorośli i dzieci. I właśnie dla najmłodszych milusińskich z naszej szkoły wychowawczynie klas 0-III zorganizowały 27 lutego karnawałowy bal. Tego dnia szkołę opanowały baśniowe postaci, stwory, diablice, rycerze, kowboje, a nawet piraci i strażacy. Na zabawę przybyła również w towarzystwie mamy „Zaczarowana Kredka” z kontuzjowaną nogą. Nauczycielki zadbały o wystrój sali, oprawę muzyczną, zorganizowały również liczne zabawy konkursowe oraz naukę układu tanecznego „Kaczuszki”. W przygotowanie przyjęcia zaangażowali się również rodzice klasy II i III przynosząc dla dzieci słodkie pyszności: pączki, faworki i oponki dla zregenerowania sił. Wybrano króla i królową balu ale nietypowo zaszczytu tego dostąpili wszyscy uczestnicy zabawy – korona przechodziła więc z rak do rąk (a może od głów do głów) tańczących. W nagrodę za ciekawe i oryginalne stroje(naprawdę rodzice wykazali się niesamowitą fantazją w tym względzie). Każdy z uczestników balu otrzymał nagrodę o którą zadbał jeden z nauczycieli. I tak w miłej atmosferze, radośnie i kolorowo zabawą i tańcem pożegnaliśmy tegoroczny karnawał.
img_0744 img_0784