• 20535 razem:

img_1205 Walt Disney powiedział kiedyś: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać „. Takimi słowami powitała nas dziennikarka RMF Magdalena Miśka-Jackowiak na PIXAR IN CONCERT Kultowe Filmy z muzyką na żywo, który odbył się 30maja 2014 r. w hali KRAKÓW ARENA. Koncert zorganizowano specjalnie dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, zatem Nas nie mogło tam zabraknąć. Trzeba przyznać, że było to wielkie muzyczne i multimedialne show. Bawiliśmy się doskonale słuchając fragmentów ścieżek dźwiękowych z 14 produkcji Pixara i oglądając na ogromnym telebimie urywki filmów: Merida Waleczna, Toy Story, Odlot, Ratatuj, Auta, Iniemamocni. Utwory muzyczne wykonywała Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. W przerwie widowiska niektórzy oddali się w sprawne ręce artystów – plastyków, którzy na ich twarzach wyczarowywali bohaterów ulubionych disnejowskich bajek, byli i tacy, którym udało się załapać na darmowe lizaki rozdawane przez hostessy w ramach M. D. Dz. Aby tradycji stało się zadość w drodze powrotnej wpadliśmy do Mac Donalda na małe co nieco.
img_1187 img_1195 img_1198 img_1199 img_1206 img_1174
Natomiast 2 czerwca obchodziliśmy Dzień Sportu . Na 3 godziny oddaliśmy się współzawodnictwu, grom i zabawom. Rzucaliśmy do celu, biegaliśmy slalomem, przeciągaliśmy linę i przy tym wszystkim świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie poczęstowano nas kiełbaską z grilla. Szkoda, że tak nie wygląda każdy dzień w szkole.

img_1225 img_1238 img_1339 img_1346 img_1351 img_1358