• 20530 razem:

Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasisty było prowadzone po raz czwarty. Tegoroczna edycja różniła się od poprzednich tym, że badanie obejmowało jedynie umiejętności matematyczne. Zestawy zadań zostały tak przygotowane, by dokładnie zbadać mocne i słabe strony uczniów związane z rozwiazywaniem zadań tekstowych. Dzięki badaniom OBUT nauczyciele uzyskują wiedzę o swoich uczniach kończących naukę w klasie III. Szkoła otrzymała raport zawierający wyniki uczniów oraz uzyskane wyniki całej szkoły na tle wyników ogólnopolskich szkół. Są one zadawalające, uplasowaliśmy się powyżej średniej powiatu i Polski.