img_1398 Już od kilku lat świętujemy w naszej szkole Dzień Rodziców –łączymy ze sobą dwa najpiękniejsze święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Tak też było i w tym roku.
5 czerwca okazał się dniem szczególnym, magicznym, takim rodzinnym ponieważ przybyli zaproszeni rodzice na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich przez swoje pociechy. Dzieci zaprezentowały wzruszający program artystyczny tematycznie związany z mottem uroczystości „KOCHAM. PAMIĘTAM, DZIĘKUJĘ” , było też przedstawienie teatralne „O królu Gnacie ” i występy taneczne.

dscf0075 dscf0095 dscf0104 img_1466 dscf0126 dscf0162

Maluchy z klas 0-III obdarowały swoich rodziców  kolorowymi laurkami i bibułkowymi kwiatami . Uczniowie klasy II i III wręczyli także rodzicom wyhodowane przez siebie kwiaty doniczkowe. Po występach i gorących uściskach był słodki poczęstunek, konkursy i wspólne zabawy. Dzieci z wychowawczyniami włożyły w przygotowanie tej uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale warto było, chociażby po to , by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze rodziców. Myślę, że ta uroczystość na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieciom jak i rodzicom.

img_1467 img_1425 img_1468 img_1434 img_1483 img_1479