• 20724 razem:

Wakacje już się skończyły. Uświadomił to nam pierwszy dzwonek, który usłyszeliśmy dziś w szkole. A dzwonili nim aktorzy z kółka teatralnego, którzy pod opieką pani U.Świdy, przygotowaną scenką ,,Witaj szkoło” na wesoło, z humorem powitali nowy rok szkolny 2014/2015.
Pani Dyrektor Zofia Gałka serdecznie powitała zebranych na uroczystości rodziców oraz całą społeczność szkolną, a w sposób szczególny najmłodsze dzieci.
Miłe słowa popłynęły pod adresem uczniów klasy I oraz oddziału przedszkolnego, pani dyrektor życzyła im wielu sukcesów, rozwoju zainteresowań i talentów oraz zadowolenia i radości z codziennego przebywania w szkole. Potem pokrótce przedstawiła organizację nowego roku szkolnego
1 września to nie tylko data rozpoczęcia roku szkolnego, ale też data historyczna, o której należy pamiętać. Uczennica klasy V Alicja Kiszka odczytała referat na temat 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej przygotowany przez opiekuna SU panią Z.Łakomy.
Po zakończonej uroczystości uczniowie klas I-IV oraz oddziału przedszkolnego udali się na spotkanie z wychowawcami do swoich klas.
Po twarzach uczniów widać było iż nie wszyscy pogodzili się z końcem wakacji. Ale byli też tacy, którzy ogromnie cieszyli się ze spotkania z dawno niewidzianymi kolegami ze szkoły.
Przed nami kolejny rok szkolny, pełen wyzwań i niespodzianek!