img_1740 14 października, w dzień radosny i wesoły, wszystkie pierwszaki przyszły do szkoły! Przyszły oczywiście i pozostałe dzieci, ale to dla PIERWSZAKÓW BYŁ WYJĄTKOWY DZIEŃ! Składały uroczyste ślubowanie i zostały przyjęte w poczet szkolnej braci. Pięknie wystrojone zaprezentowały krótką scenkę. Pani dyrektor dokonała pasowania na ucznia, a potem dzieci przyjmowały upominki od uczniów klasy II oraz od Rodziców.

img_1743 img_1746 img_1747 img_1751 img_1752 img_1762

Następnie głos zabrali przedstawiciele samorządu uczniowskiego. Przypomnieli Wszystkim zebranym, że to także ważny dzień dla pracowników Oświaty, czyli Święto Edukacji. Były życzenia, serdeczności, kwiaty, miłe słowa. Szkoda, że taki Dzień jest tylko raz w roku.