• 20535 razem:

img_1981 30 października uczniowie kl. 5-6 udali się na zajęcia plastyczne do ŚDS. Wspólnie z pensjonariuszami tworzyli kartki świąteczne. Podczas pracy, cennych wskazówek udzielała pani Weronika. Wykorzystując różne materiały udało się stworzyć ciekawe i estetyczne kartki. Wykonane rękodzieła zostaną rozdane i wysłane do różnych organizacji i przyjaciół szkoły. Uczestnicząc w zajęciach uczniowie zdobyli nowe doświadczenia, które w przyszłości zostaną wykorzystane.

img_1982 img_1983 img_1984 img_1985 img_1986 img_1987

img_1988 6 listopada ponownie udaliśmy się do ŚDS. Tym razem na zajęcia rzeźbiarskie z masy solnej. Zdobytą wiedzą o rzeźbie na lekcjach plastyki mogliśmy wykorzystać w praktyce. Wykonane prace artystyczne ozdobią nasze choinki i stoły świąteczne. Mogą być też upominkiem pod choinkę dla naszych najbliższych.