• 20535 razem:

img_2362 Zgodnie z tradycją w wieczór andrzejkowy odbywają się zabawy, podczas których chętni do poznana swojej przyszłości, wróżą sobie przelewając wosk przez otwór czarodziejskiego klucza.
Również dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-VI z naszej szkoły przeżyli wspaniały wieczór, pełen wróżb, magii, konkursów i tańca przy dźwiękach ulubionych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale. Najpierw najmłodsi mogli poznać imię swojej przyszłej sympatii nakłuwając szpilką magiczne serce, mogli też dowiedzieć się jaki zawód będą wykonywać w przyszłości, bądź gdzie i czym wyjadą na upragnione wakacje. Klasy starsze kontynuowały wróżby podczas andrzejkowej dyskoteki. Rodzice zadbali o słodkości i poczęstunek w tym magicznym dniu.
Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

img_2387 img_2355 img_2359 img_2315 img_2325 img_2341