• 20724 razem:

Świat przez walentynkowe okulary.

Piątek i 13 to szczególny dzień!
Od rana po szkole chodzili dość niecodziennie ubrani uczniowie, trafiła się nawet jedna nauczycielka z nietypowymi ozdobami. A wszystko przez pomysł świętowania WALENTYNEK. I przez datę – oczywiście!
img_2362 Na „dużej” przerwie wszyscy spotkali się tak, jak zbierają się zwykle na szkolnym apelu. Nic by w tym nie było dziwnego, był to przecież ostatni dzień przed zimowymi feriami i tradycyjnie spotyka się cała społeczności w celach pożegnalno-informacyjnych.
Ale tym razem dla większości – zaskoczenie! Walentynkowa poczta ze skrzynki, która na co dzień jest SKRZYNKĄ PYTAŃ, słodkie upominki od dziewczyn dla chłopaków i od chłopaków dla dziewczyn zorganizowane przez Samorząd. I większość dobrze się bawiła, zgodnie z planem tych, co zabawę wymyślili. Tylko niektórym trudno było opanować niezadowolenie z braku walentynkowej poczty. Może to wina POCZTY?! Ale na słodko zostali obdarowani wszyscy. Do następnego razu (może dojdą brakujące walentynki dla niezadowolonych).
Fan dobrej zabawy!