• 20724 razem:

img_2413 13 lutego 2015r. w naszej szkole odbył się bal kostiumowy dla dzieci z przedszkola i uczniów kl. I-II. Każdy przygotował na tę okazję specjalne przebranie. Sala zamieniła się nie do poznania! Stoły i krzesła zostały usunięte. Były baloniki, serpentyny, które sami wykonaliśmy. Na balu spotkali się bohaterowie różnych bajek min.: wróżki, niedźwiedź, dzwoneczek, batman, kowboj, czarodziej, księżniczka… . Potem odbył się konkurs na najciekawsze przebranie. Wybór był bardzo trudny ponieważ wszystkie stroje były piękne. Komisja po burzliwych obradach stwierdziła, że wszyscy zasługują na wyróżnienie. W nagrodę każdy uczestnik balu otrzymał drobny upominek następnie rozpoczęły się tańce przy dźwiękach muzyki dyskotekowej, a w czasie przerwy częstowaliśmy się smakołykami przygotowanymi przez nasze mamy. Z żalem sprzątnęliśmy dekoracje po skończonym balu. Szkoda, że karnawał trwa tak krótko. Spotkamy się ponownie na balu za rok.

img_2387 img_2400 img_2402 img_2413 img_2424 img_2425