W tym roku dla uczniów klasy 4 i 5 prezentem mikołajkowym był wyjazd do kina. Do udziału w niej zostali zaproszeni rodzice, współpraca ułożyła się bardzo dobrze. Wspólnie wybraliśmy się na film pt. „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”.
W środę 9 grudnia br. zebraliśmy się pod szkołą i wyruszyliśmy do Multikina. Po przyjeździe kupiliśmy bilety i zaopatrzyliśmy się w popcorn i napoje. Następnie poszliśmy na seans. Film opowiadał o przygodach znanego chłopca – Piotrusia Pana. Poznaliśmy jego historię, przyjaciół i krainę Nibylandii. Film wszystkim bardzo się podobał. Wielu moich kolegów powinno go obejrzeć. Dzięki seansowi zapomnieliśmy o realnym świecie i wraz z Piotrusiem wyruszyliśmy na wspaniałą przygodę.
Powrót do domu przebiegł bez komplikacji. Mamy nadzieję, że takie wycieczki będą częściej.

Tekst: Mateusz Wawro, klasa 5