• 20530 razem:

Chociaż za oknem brak śniegu to nastrój świąteczny w naszej szkole gościł już od pierwszych dni grudnia. Najpierw udekorowano wszystkie klasy choinkami i ozdobami świątecznymi. A 7 grudnia zapanował szczególny klimat, gdyż zgodnie z tradycja naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym prezentów i słodkości, co nasi uczniowie przyjęli z wielkim entuzjazmem.
Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych uczniów klas I – III oraz oddziału przedszkolnego, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Niewątpliwie był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekujemy upragnionych świąt Bożego Narodzenia.