W miesiącu listopadzie obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (21 XI 2015) w związku z tym szczególnym świętem w szkole odbył się „Tydzień grzeczności” i trwał od 20 do 27 listopada. Nauczyciele uświadamiali uczniom, jak ważne jest bycie dobrym i grzecznym człowiekiem na co dzień. Teatr szkolny przedstawił ciekawą scenkę tematyczną nakłaniającą do odpowiedniego zachowania. Również Rada Uczniowska ogłosiła szkolne wybory Miss i Mistera Grzeczności. W głosowaniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, czynne prawo wyborcze mieli również nauczyciele. Laureatami tegorocznego konkursu zostali: Alicja Kiszka oraz Hubert Marszałek z klasy szóstej.
Gratulujemy wyróżnienia!