• 20530 razem:

W naszej szkole jak co roku w czerwcu został zorganizowany „Dzień Sportu”, w którym wzięła udział cała szkoła .Uczniowie podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe 0-III i IV-VI.

W kategorii klas 0–III dzieci podzielono na 2 grupy. Każda grupa zbierała dla siebie punkty w poszczególnych konkurencjach: rzut do kosza , strzał na małą bramkę, rzut obręczą na pachołek i tor przeszkód. Wszystkie trafienia indywidualne zaliczano grupie do której dany uczestnik należał a następnie zapisywano na tablicy wyników. Na zakończenie odbyła się zabawa uspokajająca-„Głuchy telefon”.

W kategorii klas IV-VI brali udział wszyscy chętni uczniowie w następujących indywidualnych konkurencjach: rzut do kosza, strzał do małej bramki, bieg w worku i strzał do celu.

Po zakończeniu rozgrywek sportowych uczniowie udali się na poczęstunek sfinansowany przez Radę Rodziców. Po poczęstunku wróciliśmy na salę gimnastyczna gdzie dużą atrakcją był występ pokazowy uczennicy Kasi Marszałek, która zaprezentowała taniec hip-hopowy oraz Julii Katarzyńskiej i Zosi Kołodziej, które pokazały układ gimnastyczny. Po występie zostały ogłoszone wyniki rywalizacji sportowych, zwycięzcom wręczono nagrody a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkości. Na zakończenie uczniowie zagrali w „Dwa ognie”.

Ten dzień był wyjątkowy. Był to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu inaczej niż zwykle