• 20530 razem:

7 czerwca 2016 r. odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość- Dzień Rodziców. Na wstępie zabrały głos wychowawczynie klas –III, które powitały serdecznie przybyłych gości. Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania piosenki pt. „Jaki dzień wesoły” oraz polonezem w wykonaniu uczniów kl. II-III. Potem przedszkolaki i pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny. Były recytowane wiersze, śpiewane piosenki, a także pokaz tańców. Kolejnym punktem programu była scenka teatralna przygotowana przez drugo i trzecioklasistów pt. „Szewczyk Dratewka”. Następnie wystąpiły uczennice z koncertem skrzypcowym: Tosia, Zosia i Ula.

Na zakończenie wszystkie dzieci odśpiewały „100 lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki swoim rodzicom. Podczas wspólnego biesiadowania przy słodkim poczęstunku, odbywały się różne konkurencje. Wszyscy wspaniale się bawili. Było mnóstwo radości i zabawy. Laureaci poszczególnych konkurencji otrzymali drobne nagrody. Rodzice przez te kilka chwil zapomnieli o kłopotach dnia codziennego, wzruszyli się i mieli niezapomniane wrażenie ze wspólnej zabawy.