• 20724 razem:

Dnia 6 października naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość. W związku z zaproszeniem przyjechała do nas pani Monika Kornecka. Uczniowie wraz z nauczycielkami spotkali się tego dnia drugi raz, by o godzinie 17 powitać właścicielkę hodowli psów.
Wielkie było zadowolenie dzieci, gdy okazało się, że pasjonatka nie przybyła sama, lecz z jednym ze swoich podopiecznych pieskiem Delfiną. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda opieka nad rasowymi zwierzętami, hodowla, przyzwyczajenia, nawyki żywieniowe czy konkursy. Zafascynowani głaskali suczkę i bawili się z nią, a ta z chęcią oddawała ciepłe uczucia. Pytań i opowieści było dużo, jednak po pewnym czasie zaproszeni goście opuścili szkolne mury. To jednak nie był koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień. Zainspirowani spotkaniem uczniowie układali puzzle online (specjalnie przygotowane na tę okazję) z wizerunkami seterów z Ojcowskiej Doliny. Próbowali też swoich sił w rysowaniu tych przepięknych zwierząt.
Z inicjatywy Rady Uczniowskiej następnie odbyła się jesienna dyskoteka, podczas której dzieci mogły wspólnie pobawić się, czy podzielić wrażeniami ze spotkania.