W naszej szkole w dniach od 21 do 25 listopada zorganizowaliśmy wraz z nauczycielami „Tydzień życzliwości”. Wszystkie dzieci starały się być dla siebie szczególnie miłe i uprzejme. W klasach rozmawialiśmy o tym, że grzecznym należy być zawsze i wszędzie. Koło teatralne przygotowało fantastyczną scenkę. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Uczniowie posługiwali się „czarodziejskimi” słowami:  proszę, przepraszam, dziękuję. Rada Uczniowska zorganizowała demokratyczne wybory Miss i Mistera Życzliwości, przeprowadziła je 25 listopada br. W związku z głosowaniem panowały duże emocje, kto z nas jest najbardziej życzliwym uczniem? Niebawem okazało się, iż wyróżnionym wśród chłopców został Igor Rusek, natomiast społeczność szkolna równorzędnie dwie uczennice uznała za równie życzliwe, są nimi: Julia Rusek i Hania Badnarz. Kolejną zabawą zorganizowaną przez Radę Uczniowską był mini konkurs na plakat promujący życzliwe zachowanie. Chętnych do wykonania prac plastycznych nie zabrakło. Podziękowania należą się szczególnie uczniom klas młodszych. Wyróżnione plakaty można zobaczyć na naszej szkolnej stronie, ich twórcami są Karol Mendrygał, Mateusz Ocieczek i Zosia Kołodziej. Miejmy nadzieję, że bycie życzliwym stanie się dla wszystkich z  nas codziennością.