W ostatnich dniach listopada w naszej szkole odbyła się impreza andrzejkowa. Po przybliżeniu tradycji związanej z andrzejkami i katarzynkami wychowawcy wspólnie ze swoimi uczniami zorganizowali ten wyjątkowy dzień według własnego scenariusza. Przede wszystkim odbyły się wróżby z użyciem wosku, butów, karteczek oraz kart. Wróżby przeplatane były tańcami, konkursami i poczęstunkiem. Wyjątkowa atmosfera – pełna czarów oraz magii zagościła na jeden dzień w całej placówce. Dawniej przywiązywano znaczną wagę do wróżb i wierzono w niezwykłą siłę ich spełnienia. Dzisiaj to świetna i pełna wrażeń zabawa z przymrużeniem oka. Warto choć na jeden dzień oderwać się od rzeczywistości i dać ponieść się własnej fantazji… Szkoda, że tak udaną zabawę andrzejkową nasi uczniowie powtórzą dopiero za rok.