28 stycznia w naszej szkole odbyła się impreza choinkowa połączona z Dniem Babci i Dziadka. Jest to najbardziej oczekiwana i przyjemna uroczystość zarówno dla uczniów jak i całej społeczności lokalnej. Wszyscy swoim zaangażowaniem i współpracą postarali się aby tej uroczystości nadać wyjątkowy charakter.
Po oficjalnym otwarciu Pani Dyrektor Zofia Gałka przywitała wszystkich zebranych, uczniów, a szczególnie ciepło przywitała dziadków i babcie życząc przy tym wszystkim wesołej zabawy.
Jako pierwsi swoje zdolności teatralne zaprezentowali uczniowie z koła teatralnego przedstawiając bajkę pt. „Królewna Śnieżka”, w śmiesznej wersji co pozytywnie zaskoczyło i rozbawiła  całą publiczność.
Następnie w swoje role wcieliły się przedszkolaki i uczniowie klasy II, którzy zaprezentowali przepiękny program dla babć i dziadków ,,Kochamy was ’’. Całość przeplatana była licznymi piosenkami i tańcami. Wszystkie były piękne ale prawdziwą furorę zrobił taniec hiszpański w wykonaniu naszych maluchów. W dalszej części nasze utalentowane uczennice zagrały na skrzypcach i fletach nastrojowe utwory o tematyce świąteczno – zimowej. Potem na scenie pojawiały się raz po raz grupy taneczne z różnorodnymi tańcami: polką, poleczką, checolate, sofią i rock and rollem.
Zgromadzeni nie mogli wyjść z podziwu dla prawdziwych wokalnych i tanecznych talentów naszych młodych artystów. Sala rozbrzmiewała gromkimi brawami przez całą uroczystość. W tym dniu nie zabrakło również życzeń, laurek i własnoręcznie wykonanych upominków, dla tych, którzy nas najbardziej rozpieszczają – babć i dziadków. Punktem kulminacyjnym Choinki było przybycie Mikołaja. Uczestnicy imprezy z niecierpliwością czekali na swoją paczkę a najmłodsze dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.  Po uroczystych występach Pani Dyrektor podziękowała gościom za tak liczne przybycie i zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owo wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich. Wspólna praca, dzieci i nauczycieli i rodziców opłacała się.

Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc w przygotowaniach i organizacji Choinki Szkolnej.