Czas zabawy już minął, jednak uczniowie nadal wspominają miłe chwile. 23 lutego Rada Uczniowska zorganizowała symboliczne obchody Tłustego Czwartku. Przewodniczący ze swoimi zastępczyniami chodząc po całej szkole częstowali rówieśników i nauczycieli słodkimi pączusiami. Wszystkim zrobiło się przyjemnie i pysznie. Uczniowie klas 0 – II bawili się podczas balu przebierańców. Zabawy, konkursy i tańce były świetnym urozmaiceniem zabawy. Dzieci cieszyły się z nagród za piękne stroje.
Starsi uczniowie nie zakończyli na tym obchodów karnawału. We wtorek 28 lutego w godzinach popołudniowych wszyscy zebrali się w szkole. Szybkie przygotowania i już bal był gotowy. Błyszczące kule, głośna muzyka i dobre humory stanowiły podstawę świetnej zabawy. O słodki poczęstunek nie było trudno, każdy przyniósł małe co nieco. W przemiłej atmosferze rozpoczęła się zabawa. Ruch przy dobrej muzyce i chwile wytchnienia podczas gry logicznej sprawiły, że wszyscy byli zadowoleni.