ojcow5
Fotoram.io(1)

27 listopada odbyła się w Krakowie Gala Finałowa III Powiatowego Konkursu literacko-plastycznego pt. „Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna” . Mottem przewodnim tegorocznych zmagań konkursowych było hasło „Na ludowo”, a ich głównym celem było promowanie twórczości dziecięcej oraz zainspirowanie uczniów do poznania i pogłębienia wiedzy na temat najbliższej okolicy.
W konkursie tym, po raz kolejny wzięła udział także nasza szkoła. Uczniowie klasy III oraz klas IV – VII tworzyli teksty literackie i wykonywali do nich własnoręczne rysunki na temat ciekawych miejsc, zwyczajów i lokalnych tradycji, także tych z domowego zacisza.
Wśród nagrodzonych prac, dwoje uczniów z klasy III : Julia Rusek i Piotr Wawro znalazło się w gronie finalistów zdobywając wyróżnienia.
Wszystkie nagrodzone prace zamieszczone zostały w publikacji książkowej, którą to wraz z dyplomami i nagrodami otrzymali młodzi literaci.
Laureatom serdecznie gratulujemy!