ojcow5
Fotoram.io(1)

21 marca obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu dzieci przychodzą ubrane w kolory wiosny:żółty,zielony…Mile widziane są też akcenty kojarzące się z wiosną np. opaski. Uczniowie z klas młodszych i przedszkolaki wspólnie wierszem i piosenką,powitały Wiosnę.Mimo wielu atrakcji najbardziej wyczekiwanym momentem było wyjście, podczas którego mogliśmy szukać pierwszych oznak wiosny. Dzieci radośnie przemaszerowały w barwnym wiosennym korowodzie na czele którego widniała Marzanna. Następnie spaliły słomianą kukłę na placu obok szkoły. Mamy nadzieję, że Wiosna zawita do nas na dobre. Piękna  pogoda i ciepłe promienie słońca zagoszczą w przyrodzie, ale także w naszych sercach. Na razie marzec codziennie wita nas w zgodzie z przysłowiem:  W marcu jak w garncu.