ojcow5
Fotoram.io(1)

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły mieli możliwość brać udział w warsztatach plastycznych w ŚDS w Woli Kalinowskiej. Zawsze jesteśmy przyjmowani serdecznie przez pracowników i pensjonariuszy. Panuje tu ciepła,domowa atmosfera. Warsztaty rozwijają zainteresowania i uzdolnienia plastyczne naszych uczniów.Poprzez wykonywanie ciekawych prac różnymi technikami plastycznymi rozwijają oni swoje talenty. Odkrywają w sobie naturalne predyspozycje i uzdolnienia. Nasi uczniowie bardzo chętnie, aktywnie i z dużym zaangażowaniem wykonują kartki wielkanocne. Możliwość tworzenia jest dla nich źródłem radości, dobrej zabawy, a także nauki. Uczestnicy warsztatów zdobyli nowe umiejętności i są bogatsi w nowe doświadczenia. Jak zawsze warsztaty prowadzone były w ciekawy sposób przez p.Weronikę Katarzyńską. Rozwijały ekspresję plastyczną,kształciły wrażliwość na piękno. Pani Weronika instruowała, chwaliła za ciekawe rozwiązania. Następnym etapem pracy na warsztatach było prezentowanie własnoręcznie wykonanej kartki. Najlepsze prace zostaną wysłane do sympatyków i przyjaciół szkoły. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję uczestniczyć jeszcze kiedyś w zajęciach. Są one zawsze bardzo oczekiwane przez uczniów. Dziękujemy naszym gospodarzom za możliwość zdobycia nowych umiejętności w miłej atmosferze.