ojcow5
Fotoram.io(1)

6 czerwca 2019r. odbyła się szczególna uroczystość-Dzień Rodziców.Na wstępie głos zabrały wychowawczynie z kl.o-2, które powitały serdecznie przybyłych gości. Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania piosenki,, Jaki dzień wesoły” oraz tańcem kowbojskim w wykonaniu uczniów kl.1-2. Potem przedszkolaki zaprezentowały bogaty program artystyczny. Były recytowane wierszyki, śpiewane piosenki,a także pokaz tańców:Szot, Krakowiaczek. Kolejnym punktem programu były wesołe scenki przygotowane przez pierwszo i drugoklasistów. Następnie uczniowie kl.1-2 zatańczyli Sambę. Na zakończenie wszystkie dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki podczas wspólnego biesiadowania, przy słodkim poczęstunku odbywały się różne konkurencje, w których brali udział goście i gospodarze- dzieci. Wszyscy wspaniale się bawili. Było mnóstwo zabawy i radości. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymywali drobne nagrody. Rodzice przez te kilka chwil zapomnieli o kłopotach codziennych, wzruszyli się i wyszli ze szkoły z niezapomnianymi wrażeniami ze wspólnej zabawy.