ojcow5
Fotoram.io(1)

Żegnajcie wakacje! Witaj szkoło!

2 września 2019r. uczniowie naszej szkoły pożegnali wakacje  i  uroczyście przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Przed oficjalną inauguracją roku szkolnego  tradycyjnie uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we  Mszy Świętej.

Główne uroczystości odbyły się już w budynku szkoły, gdzie Pani Dyrektor Magdalena Szlachta przywitała wszystkich po wakacyjnej przerwie. Szczególnie serdeczne słowa powitania skierowała do grupy przedszkolaków      i pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z nauką. Następnie wszyscy obejrzeli przygotowaną przez koło teatralne scenkę, w której w zabawny sposób przedstawione zostały dylematy ucznia  dotyczące kończących się wakacji i nieubłaganego powrotu do szkoły. Przypomniano również o 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Następnie Pani Dyrektor przedstawiła organizację nowego roku szkolnego. Po uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania klasowe z wychowawcami.

Wszystkim życzymy wielu sukcesów,  zapału do pracy oraz satysfakcji ze zdobywanej wiedzy!

U.Świda