• 20535 razem:
001

[SinglePic not found] W poniedziałek, 19 września, cała społeczność szkolna świętowała zakończenie inwestycji w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Uroczyście oddawaliśmy do użytku wielofunkcyjne boisko sportowe oraz budynek i jego otoczenie po modernizacji. Współgospodarzem uroczystości był Pan Stanisław Gorajczyk – Wójt Gminy Sułoszowa, inicjator i zarządzający projektem, ale przede wszystkim od lat życzliwy duch i patron wszelkich naszych poczynań. Razem z nami świętowali rodzice i mieszkańcy wsi oraz zaproszeni goście honorowi: Pan Grzegorz Baran – Małopolski Wicekurator Oświaty, Pan Wojciech Kozak – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Ks. Kanonik Michał Wójs – Proboszcz naszej parafii, przedstawiciele Rady Gminy z Kazimerzem Pasternakiem – Przewodniczącym, Pan Mirosław Basoń – Główny inwestor, Pan Stanisław Przydział – Sołtys Woli Kalinowskiej, Dyrektorzy Szkół i Przedszkola z naszej Gminy, Pani Aneta Kalęba-Krawczyk – Kierownik ZEAS byli pracownicy Szkoły.

poczatekroku Główna część ceremonii odbywała się w szkolnej sali gimnastycznej, a jej ważnym elementem było uroczyste otwarcie oraz poświęcenie przez Ks. Proboszcza nowego boiska.

wakacyjny_konkurs Atrakcyjnym dla uczestników i widowiskowym punktem programu było oddanie przez Ks. Proboszcza i Pana Wójta honorowych strzałów na bramkę, której bronił nasz uczeń Michał.

444_2 Program w wykonaniu uczniów i przemówienia Gości to kolejne punkty programu.

Film z uroczystości