a31 28 stycznia 2012 r. świętowaliśmy w naszej szkole „Dzień Babci i Dziadka”, a jako, że co roku obchodzimy wtedy Święto Szkoły, czyli „Choinkę” na uroczystość przychodzą zaproszeni goście: Wójt Gminy, Radni, Sołtys oraz mieszkańcy wsi i wszyscy sympatycy szkoły.

Imprezę zapoczątkował chór piosenką „Jest taki dzień”. Następnie Pani Dyrektor niezwykle serdecznie i ciepło powitała zgromadzonych gości i zaprosiła do występów grupę teatralną, która przedstawiła spektakl o chciwości pt. „O rybaku i złotej rybce”. a32 Natomiast młodsze dzieci zaprezentowały swoje talenty w tańcu „Kujawiak”, „Misia –Bela” oraz w specjalnym programie „Dla Babci i Dziadka”. Potem były życzenia, laurki i „Sto lat!!!" odśpiewane przez wszystkich. Brawom i oklaskom nie było końca. Ostatnim punktem programu była piosenka „Pocztówka od Św. Mikołaja”. W ten sposób chór zaprosił na scenę Św. Mikołaja z prezentami. Dzieci otrzymały słodkie upominki i udały się na zabawę taneczną.

Fotorelacja z występu w galerii
Filmy z uroczystości