• 20535 razem:

„Rodzina na dobre i na złe” – pod takim hasłem odbyła się w naszej szkole coroczna uroczystość Święta Rodziców.

6 czerwca maluchy z klas 0-III zaprosiły więc swoich najbliższych – mamusie i tatusiów. Wspólnie z wychowawczyniami klas młodszych, które zadbały o wystrój sali i przygotowały piękny program artystyczny. Było bardzo zabawnie, gdy dzieci wcielały się w rolę rodziców i wymyślały do czego nadaje się tata i mama dobrze „oswojona”.

Rodzice przy kawie i słodkim poczęstunku z dumą oglądali swoje pociechy, które pięknie śpiewały, tańczyły i komicznie odgrywały teatralne scenki.
Potem były serdeczne życzenia, uściski, własnoręcznie wykonane laurki i pomysłowe prezenty. Do łez wzruszyła mamy finałowa piosenka Wioletty Willas „Mamo” w wykonaniu Gabrysi Ocieczek – uczennicy kl. VI.

Ukoronowaniem uroczystości były wspólne tańce, zabawy i popisy cheerleaderek.

To była świetna rodzinna uroczystość.