ojcow5
header01
Fotoram.io(1)
header05
header02
header06
header03
header04
Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
tablica

Licznik

  • 1 online:
  • 17 dzisiaj:
  • 56229 razem:

Prace na „Tydzień życzliwości”


Zwycięska praca w konkursie na najlepszą relację z jasełek szkolnych
(grudzień 2016)

W czwartek 22 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne spotkanie. Młodzi uczniowie przygotowali scenkę okazująca narodzenie Jezusa – jasełka. Inscenizacja była bardzo ładna. Aktorzy świetnie odegrali wyznaczone im role. Starsi pokazali swoje umiejętności dając „koncert” na skrzypcach i fletach. Dźwięki instrumentów wprawiły wszystkich w zachwyt.
Radosne były też życzenia Pani Dyrektor, które przekazała w imieniu swoim i Rady Pedagogicznej dla wszystkich zgromadzonych. Następnie zaczęliśmy dzielić się opłatkiem. Życzyliśmy sobie zdrowia, spełnienia marzeń i dobrych ocen. Całe spotkanie uświetniliśmy śpiewaniem kolęd.
Świąteczny nastrój zapanował w naszych sercach. Mam nadzieję, że za rok znów spotkamy się w takim gronie.

napisał uczeń klasy VI – Mateusz Wawro